De Top-100 bestaat uit verenigingen die deelnemen aan alle evenementen in de categorie "Taptoe/Middagshow".

NummerNaam verenigingOptredens in 2017
1 Drum- en Showband Adest Musica - Sassenheim 9
2 Show & Marchingband AMIGO - Leiden 8
3 Chr. Muziek- en Showband Bernhard - Amersfoort 7
4 Kamper Trompetter Korps (KTK) - Kampen 7
5 Door Vriendschap Sterk (DVS) - Katwijk 6
6 Rijnmondband - Schiedam 6
7 Junioren Door Vriendschap Sterk (DVS) - Katwijk 5
8 Show- Marching- & Concertband Floraband - Rijnsburg 5
9 Excelsior Renkum - Renkum 5
10 Chr. Muziek- en Showband Juliana - Amersfoort 5
11 Chr. Muziekvereniging Kunst en Genoegen (KNG) - Leiden 5
12 Show- en Drumfanfare Oranje - IJsselmuiden 5
13 Drumfanfare Showorkest Deltaband - Vlissingen 4
14 ESKA Bemmel - Bemmel 4
15 Maastrichtse Verkennersband - Maastricht 4
16 Van Limburg Stirum Band (VLS) - Wezep 4
17 Showband Irene - Ede 4
18 Show- & Marchingband VIOS - Mijdrecht 4
19 Drumfanfare Amantius - Den Bosch 4
20 Showband Marum - Marum 4
21 Drumfanfare EXEMPEL - Empel 4
22 Show en Marchingband Jubal - Zwolle 4
23 Showband Sternse Slotlanders - Franeker 3
24 Drumfanfare Avanti - Groningen 3
25 Mercurius Marching- and Showband - Assen 3
26 Show- en marchingband Da Capo - Lisse 3
27 Drum- en Showfanfare Jong ADVENDO - Sneek 3
28 Drum- en Showfanfare ADVENDO - Sneek 3
29 Showband Takostu - Stiens 3
30 Drumfanfare Laurentius - Voorschoten 3
31 Showkorps Excelsior - Delft 3
32 Scheepjeswolharmonie - Veenendaal 3
33 March- en Showband Rheden - Rheden 3
34 Showband Noordenveld - Roden 3
35 Marchingband ATM Amsterdam - Amsterdam 2
36 Show- en Drumfanfare METRO - Scheveningen 2
37 Show- en Marchingband EVC - Enschede 2
38 Chr. Showband en Wielrijderskorps Crescendo - Opende 2
39 Jeroen Bosch Verkennersband - Den Bosch 2
40 Drumfanfare en Showband St. Sebastianus - Gendt 2
41 Chr. Showkorps De Bazuin - Leerdam 2
42 Jong Van Limburg Stirumband (JVLS) - Wezep 2
43 Pegasus Pipes & Drums - Barneveld 2
44 Fanfarekorps der Genie - Vught 2
45 Drum- and Bugle corps Beatrix - Hilversum 2
46 Show- and Marchingband CORNU COPIAE Waalwijk - Waalwijk 2
47 Jubal Drum & Bugle Corps - Dordrecht 2
48 Pasveerkorps - Leeuwarden 2
49 Jong EXEMPEL - Empel 2
50 Slagwerkkorps Oranje Garde Klundert - Klundert 1
51 Muziekvereniging Kunst en Vriendschap - Maurik 1
52 Airborne Malletband Oosterbeek - Oosterbeek 1
53 Drums & Pipes Police - Maastricht 1
54 Jong Floraband - Rijnsburg 1
55 Drum- and Bugle corps Jong Beatrix - Hilversum 1
56 Harmonie Soelen - Zoelen 1
57 Showbrassband Thalita - Vlaardingen 1
58 Tamboerkorps van het Garde Regiment Jagers - Schaarsbergen 1
59 Showband Urk - Urk 1
60 Show & Drumfanfare Duindorp - Scheveningen 1
61 Inter Scaldis Pipes & Drums - Vlissingen 1
62 Jachthoorn & Trompetterkorps Edelweiss - Heerlen 1
63 Kamper Jachthoorn Korps - Kampen 1
64 Show korps Mallet percussionband “Drumband Rhenen “ - Rhenen 1
65 Harmonie L-Union - Heythuysen 1
66 Showkorps DINDUA - Oldekerk 1
67 Forum Hadriani - Voorburg 1
68 The Hague Highland Pipe Band - Den Haag 1
69 Showkorps Jonge Kracht - Kapelle-Biezelinge 1
70 Drum- en Showfanfare Mr. H.M. van der Zandt - Velp (Gld) 1
71 Venlo Caledonian Pipeband - Venlo 1
72 Show- & Marchingband DAP - Apeldoorn 1
73 Drumfanfare TTH - Hazerswoude-dorp 1
74 Showband Axel - Axel 1
75 Jong Amantius - s Hertogenbosch 1
76 Dweilorkest De Deurdweilers - Angeren 1
77 Coriovallum Pipe Band - Heerlen 1
78 Drum- en Showfanfare Gelreband - Dieren 1
79 Jeugdshowband Irene - Ede 1
80 Muziekvereniging Irene-Lucia - Beek 1
81 Showband KDO - Groessen 1
82 North Frisian Percussion Corps - Dokkum 1
83 Tamboer- & Trompetterkorps Euroband - Rotterdam 1
84 Fanfarenzug Potsdam - Potsdam 1
85 Fanfarekorps en drumband Excelsior - Putten 1
86 Showkorps Drumspirit - Dadizele 1
87 Drum- & Showband MCC Laren - Laren (NH) 1
88 Showband Jubal - Dedemsvaart 1
89 Drumfanfare Haaglanden - Pijnacker 1
90 Showband Concordia - Zevenhuizen 1
91 Trompeter Showkorps Leinegarde - Neustadt 1
92 Drum- en Showband ViJoS - Bussum 1
93 Harmonie de Vriendschap - Woerden 1
94 Showkorps Wilhelmina - Sleeuwijk 1
95 Show & Marching Band Rotterdam aan Zee - Hoek van Holland 1
96 Showband Oerterp - Ureterp 1
97 Dutch Pipes and Drums - Tilburg 1
98 Fanfare Korps Nationale Reserve FKNR - Utrecht 1
99 Soli Deo Gloria - Buren 1
100 Junioren Showkorps Wilhelmina - Sleeuwijk 1
101 Jachthoorn en Trompetterkorps Gemert - Gemert 1
102 Jong Kunst en Genoegen (KNG) - Leiden 1
103 Show- & Marchingband Iserlohner Stadtmusikanten - Iserlohn 1
104 Ferry Stars - Culemborg 1
105 Muziekvereniging Oranje - Minnertsga 1
106 Jong Kamper Trompetter Korps (JKTK) - Kampen 1
107 Showkorps O&V | Nuenen - Nuenen 1
108 Drumfanfare Jong Leven - Gerwen 1
109 Jong Jubal Drum & Bugle Corps - Dordrecht 1
110 194 Pontoon Bridge Regiment, Presidential Guard - 1
111 Showkorps Wilhelmus - Sliedrecht 1
112 Drumfanfare Amicitia - Lienden 1
113 Showharmonie OBK - Rhenen 1
114 Drumband St. Rochus - Hulsberg 1